Viestura pr. 41, Rīga, LV-1005

ZĀLĀJU MONOKULTŪRU SĒKLAS

AnAgro savā sortimentā piedāvā dažādas zālāju monokultūras, kas nodrošina galvenās prasības – zālājam jābūt izturīgam, daudzgadīgam, ar izcilām ziemošanas īpašībām, stresa un slimību noturīgam. Jums atliek tikai izvēlēties sev vajadzīgo monokultūru vai kādu no standarta maisījumiem, vai arī pasūtīt sev individuālu maisījumu. Zvaniet, un mūsu pārdevēji jums palīdzēs!

Monokultūras:

 • baltais āboliņš
 • bastarda āboliņš
 • dažādas lucernas
 • sarkanie āboliņi
 • airenes
 • auzenes
 • kamolzāle
 • timotiņš
 • pļavas skarene
 • facēlija
 • vīķi un zirņi
 • ragainie vanagnadziņi

sargā augsni!

ZVANI MUMS

27798935, 20258297

MONOKULTŪRAS – STIEBRZĀLES

Viengadīgā airene DRUVA

zalaju seklas viengadiga airene druva

Ātraudzīga, ar labām ataugšanas spējām – veģetācijas periodā var iegūt 3-4 pilnus pļāvumus. Ražas sadalījums pa pļāvumiem ir samērā izlīdzināts. Šķirnei raksturīga augsta lopbarības vērtība. Izmanto siena un zaļās masas iegūšanai, kā arī kā virsaugu ilggadīgo zālāju maisījumos (līdz 15 kg), lai jau sējas gadā iegūtu augstu zaļās masas ražu.

Ganību airene SPĪDOLA

zalaju seklas ganibu airene

Tetraploīda ganību airenes šķirne. Apakšzāle ar labu ziemcietību. Atālā veido daudz stiebru. Šķirne piemērota zālaugu sēklu maisījumiem. Piemērotākās augsnes ir smilšmāla un mālsmilts minerālaugsnes, arī māla augsnes.

 

Ganību airene RAITE

zalaju seklas daudzgadiga airene Raite

Ļoti ātri augoša šķirne ar lielu ražas potenciālu. Audzēta Igaunijā, tāpēc tās ziemcietība ir garantēta. Piemērotākās auglīgas, vidēji mitras minerālaugsnes. Nav piemērota smilšainām un palieņu augsnēm. Necieš pārmērīgu mitrumu un apledojumu. Paredzēta intensīvai izmantošanai.

Timotiņš JÕGEVA 54

seklas Timotins Jogeva

Ļoti ātri augoša šķirne ar lielu ražas potenciālu. Audzēta Igaunijā, tāpēc tās ziemcietiba ir garantēta. Piemērotākās auglīgas, vidēji mitras minerālaugsnes. Nav piemērota smilšainām un palieņu augsnēm. Necieš pārmērīgu mitrumu un apledojumu. Paredzēta intensīvai izmantošanai.

MONOKULTŪRAS – ĀBOLIŅŠ

Sarkanais āboliņš ROZETA

sark abolins rozeta

Vidēji agrīna sarkanā āboliņa šķirne ar ļoti augstu ziemcietību. Izmanto gan tīrsējā, gan maisījumos. Viena no labākajām sarkanā āboliņā šķirnēm mūsu reģionā. Izlīdzināta augšana visā veģetācijas periodā, kā arī visos audzēšanas gados. Ļoti laba ataugšanas spēja pēc katra pļāvuma.

Sarkanais āboliņš JÕGEVA 433

zalaju seklas jogeva

Vidēji agra, diploīda, konkurētspējīga platlapu šķirne no Igaunijas. Laba ražas stabilitāte arī ne pārāk piemērotos apstākļos, laba ziemcietība un izturība pret slimībām. Maisījumā jāizmanto kopā ar augstas kvalitātes stiebrzālēm. Izmantojama galvenokārt skābbarībai, piemērota bioloģiskai lauksaimniecībai.

Sarkanais āboliņš TAIFUN

zalaju seklas abolins taifun

Augstražīga vēla tetraploīda šķirne ar labu ziemcietību un izturību. Stabila raža arī ne tik piemērotos apstākļos.

sargā augsni!

ZVANI MUMS

27798935
20258297

MONOKULTŪRAS – LUCERNA

Lucerna POWER 4.2

zalaju seklas power_4_2

Spēcīga lucernas šķirne ar blīvu lapotni. Laba ziemcietība. Šķirne izceļas ar ļoti augstu izturību pret slimībām.
Lucerna PLATO

leaves

Augstražīga šķirne ar labu ziemcietību un augstu kopproteīna saturu. Paredzēta izmantošanai sienam, skābbarībai un dehidrēšanai. Vislabākos rezultātus var sasniegt maisījumos ar stiebrzālēm. Pļaušana jāveic, kad izveidojušies pumpuri un sasniegts augstākais proteīna saturs un apēdamība. Jāļauj vienu reizi sezonā uzziedēt, vislietderīgāk pirms trešā pļāvuma.

Lucerna GEA

lucernas seklas gea

Itālijas lucernas šķirne ar lielu ražas potenciālu. Apstrādāta ar Rhizobium gumiņbaktērijām. Šķirne ir gan ziemcietīga, gan izturīga pret sausumu, jo tai ir lieliski veidota sakņu sistēma. Ar labu proteīna sagremojamību. Piemērota sienam un dehidrēšanai, ļoti piemērota biežai pļaušanai. Ātri ataug pēc pļaušanas.

Lucerna PLANET

leaves

PLANET ir viena no vislabākajām lucernas šķirnēm.  Tai ir laba izturība pret  Verticillium un Fusarium un stabilas ražas. Visos pļāvumos šī šķirne dod lielas zaļmasas un proteīna ražas. PLANET var izmantot trīs gadus pēc kārtas, īpaši vietās ar paaugstinātu jutību pret Verticillium.
PLANET piemīt laba ziemcietība, tā ir piemērota audzēšanai Latvijas apstākļos.

LASāMVIELA

Zale smukbilde
Zaļmēslojums uzlabo augsnes kvalitāti

Augsnē iesēti dažādu kultūru augi, kas savas īsās veģetācijas periodā netiek izmantoti, augšanas laikā baro augsnes mikrofloru.

govis ed ziema n
BioLoks Katrā fermā un kad tas STRĀDĀ MŪSU LABĀ

Sistemātiski lietojot Slurry bugs baktērijas, mēslu krātuve veidojas mēsli ar uzlabotu pH līmeni. Ar tiem radīta līdzsvarota augsne un zāle, un veselākas govis.

zale_smukbilde
Īsi par zālājiem. PAREIZA SĒKLU IZVĒLE

Velsā izdotas rokasgrāmatas fragmenta tulkojums, kurā īsā un kompaktā veidā uzskaitītas raksturīgākās zālāju īpašības. Ieteikumi maisījumiem.

ANAGRO - VISS SAUDZīGAM ZEMNIEKAM. RūPēJAMIES PAR MūSU ZEMI!

ZāLāJIEM

   

KUKURūZAI

   

GRAUDAUGIEM

   

RAPSIM