Viestura pr. 41, Rīga, LV-1005

SIENA UN SALMU AIZSARDZĪBA

Zill GmbH & Co. KG ir viens no pasaules tirgus līderiem lauksaimniecībai un rūpniecībai paredzēto sintētisko pārklāju ražošanā. Šīs kompānijas ražotās preces saviem klientiem piedāvājam jau 8 gadus. 

Visa produkcija izceļas ar īpaši labu kvalitāti un plašu izmēru sortimentu.

Ražo vairāk piena un pelni vairāk!

ZVANI MUMS

29285155

27798935, 20258297

RUĻĻU UN GRAUDU PĀRKLĀJI

Lielisks risinājums, ja saimniecībā nav speciālas novietnes. Pārklāji ir izturīgi, ūdens necaurlaidīgi, pasargā ruļļus un ķīpas (var lietot arī graudiem) no putnu izkārnījumiem. Mazāk pakļaujas vēja ietekmei kā parastās plēves un brezents. 

Izcilā spēja atgrūst ūdeni un UV noturība ļauj izmantot šos pārklājus daudzgadīgi, nezaudējot to kvalitāti. 

FIXTEX PĀRKLĀJU AKSESUĀRI

Piemēroti aksesuāri siena un salmu pārklāju nostiprināšanai ļauj ietaupīt laiku un neuztraukties par barības saglabāšanu. Pārdošanā ir speciāli divu veidu FixTex stiprinājumi – fiksējošā lenta un naglas.

FixTex velkro lentas var izmantot gan divu pārklāju savienošanai, gan uzplēsto vietu labošanai. Savukārt FixTex garās naglas ļauj ātri un viegli nostiprināt pārklājus rituļu grēdas galos.

LASĀMVIELA

zale_smukbilde
Īsi par zālājiem. PAREIZA SĒKLU IZVĒLE

Velsā izdotas rokasgrāmatas fragmenta tulkojums, kurā īsā un kompaktā veidā uzskaitītas raksturīgākās zālāju īpašības. Ieteikumi maisījumiem.

govis ed ziema n
BioLoks Katrā fermā un kad tas STRĀDĀ MŪSU LABĀ

Sistemātiski lietojot Slurry bugs baktērijas, mēslu krātuve veidojas mēsli ar uzlabotu pH līmeni. Ar tiem radīta līdzsvarota augsne un zāle, un veselākas govis.

kukuruza zied 1900
Kukurūzas ziedēšana un kas to ietekmē

Pirms kukurūzas ziedēšanas ir vērts atsvaidzināt zināšanas par šo procesu. Īpaši tāpēc, ka apputeksnēšana ļoti ietekme ražas iznākumu. 

ANAGRO - VISS SAUDZīGAM ZEMNIEKAM. RūPēJAMIES PAR MūSU ZEMI!

ZāLāJIEM

   

KUKURūZAI

   

GRAUDAUGIEM

   

RAPSIM