Viestura pr. 41, Rīga, LV-1005

ZS Kokles mieži ar Citra mēslojumiem

ZS Kokles jau trīs gadus audzē miežus un vasaras kviešus ar Citra grupas produktiem. Respektīvi, graudi tiek ražoti savu dzīvnieku vajadzībām. Un tas ir arī viens no iemeslielm, kāpēc izvēlas Citru, kā vairāk dabisku produktu. Koklēs strādā pēc graudaugu shēmas no AnAgro katalogā. No sākuma, klients tikai eksperimentēja ar Citra miglojumiem un audzēja nelielas platības. Tad saprata, ka pret citiem helātu un sāļu produktiem Citra ir daudz pārāka, jo katrs miglojums ir maigs, un augus ļoti stimulē augšanai. Ilgtermiņā, graudi ir lielāki, ar lielāku tilpummasu. Būtībā, svarīgi Citru uzsākt lietot jau no 32. attīstības fāzes, lai neko nenokavētu. Augu agrīnā attīstības fāzē, caur lapu var regulēt augšanu un palīdzēt tam izveidot stipru sakņu sistēmu. Tad cerošana un stiebrošana ir jaudīga. Svarīgi, ka arī ar divreiz lielāku ražu Koklēm mieži nekrita veldrē! Tāpat ir svarīgi, ka kaimiņiem – un arī Latvijas vidējais rādītās – 2021. gadā ir divreiz zemākas ražas 2-4 t/ha. Tātad, vienmērīgi ar pareiziem Citra mēslojumiem, caur lapu kontrolējot mikroelementu trūkumus, var panākt pārsteidzošu efektu.

CITRA COMPLEX

lapu meslojumi Citra logo

Šķidrie lapu mikroelementu kompleksi, kas paredzēti miglošanai pa lapām. To sastāvā ir makro un mikroelementi nanokarboksilātu formā.
Šāds komplekss nodrošina būtisku ražas pieaugumu visām augu kultūrām.
Pateicoties īpašajam sastāvam un nesējvielai citronskābei, Citra Complex pilnvērtīgi nodrošina augu augšanu un attīstību, palīdz augiem veiksmīgāk izmantot NPK un ir nozīmīga augu piebarošanas daļa.

Priekšrocības:

  • Nodrošina augu pamatvajadzības
  • Ātri nokļūst augu šūnās
  • Dabisku helātu forma uz citroskābes bāzes
  • Tiek pilnībā izmantoti
  • Samazina laika apstākļu radītos stresus
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

N – 2,5 %  
S – 2,1 %   
Co – 0,02 %  
Cu – 0,5 % 
Mo – 0,5 % 

Mg – 0,3 %  
B – 0,28 %  
Mn – 1,4 % 
Fe – 0,6 % 
Zn – 0,4 %

Visi Citra grupas preparāti ir pieejami šādos iepakojumos: 1 l / 5 l / 10 l / 20 l / 50 l / 200 l / 1000 l.

ANAGRO - VISS SAUDZīGAM ZEMNIEKAM. RūPēJAMIES PAR MūSU ZEMI!

ZāLāJIEM

   

KUKURūZAI

   

GRAUDAUGIEM

   

RAPSIM