Viestura pr. 41, Rīga, LV-1005

ZS Ķiveļi kvieši ar Citra mēslojumiem

ZS Ķiveļi saimnieks Jānis Kleins Saldus novadā kopumā apsaimnieko ap 700 ha plašu lauksaimniecības zemi. ZS Ķiveļi audzē gan graudaugus, gan zālājus un kviešus miglo ar AnAgro lapu  mēslojumiem. Lai saprastu, kuras barības vielas augiem ir pietiekamā daudzumā un kuras trūkst, ievācam augu paraugus un veicam testus Holandes laboratorijā. Augu lapu testi ir izcils instruments, kā paaugstināt ražas un ietaupīt uz mēslošanas līdzekļiem, kas augiem nav nepieciešami.
Ir labi zināt nevis minēt!

Kad augiem iedod tieši to, kas tiem nepieciešams, bez liekiem papildu tēriņiem tiek iegūts skaists lauks un laba raža. Lapu testi ļauj miglot nepieciešamās barības vielas, kā arī pārliecināties, ka augiem viss nepieciešamais ir iedots pietiekamā daudzumā. Savukārt Citra gupas mēslojumi nodrošina trūkstošos elementus, neradot augsnei lieku slodzi – tie ir augiem viegli uzņemamā dabiskā formā un pilnībā izmantojas.
Visas barības vielas augiem tiek nodrošinātas pareizos daudzumos un proporcijās, neradot pārslodzi augsnei, jo Citra grupas preparāti lieliski izmantojas un nerada stresus.

Play Video

Ar lapu testiem iespējams noteikt, kuras tieši barības vielas augiem konkrētajā stadijā trūkst, un attiecīgi piemeklēt vajadzīgo mēslošanas līdzekli, lai šo trūkumu kompensētu.

Elementu trukums lapas

kā mēs veicam lapu analīzes?

Lapu paraugus testējam laboratorijā Nīderlandē.

CITRA COMPLEX

lapu meslojumi Citra logo

Šķidrie lapu mikroelementu kompleksi, kas paredzēti miglošanai pa lapām. To sastāvā ir makro un mikroelementi nanokarboksilātu formā.
Šāds komplekss nodrošina būtisku ražas pieaugumu visām augu kultūrām.
Pateicoties īpašajam sastāvam un nesējvielai citronskābei, Citra Complex pilnvērtīgi nodrošina augu augšanu un attīstību, palīdz augiem veiksmīgāk izmantot NPK un ir nozīmīga augu piebarošanas daļa.

Priekšrocības:

  • Nodrošina augu pamatvajadzības
  • Ātri nokļūst augu šūnās
  • Dabisku helātu forma uz citroskābes bāzes
  • Tiek pilnībā izmantoti
  • Samazina laika apstākļu radītos stresus
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

N – 2,5 %  
S – 2,1 %   
Co – 0,02 %  
Cu – 0,5 % 
Mo – 0,5 % 

Mg – 0,3 %  
B – 0,28 %  
Mn – 1,4 % 
Fe – 0,6 % 
Zn – 0,4 %

Visi Citra grupas preparāti ir pieejami šādos iepakojumos: 1 l / 5 l / 10 l / 20 l / 50 l / 200 l / 1000 l.

ANAGRO - VISS SAUDZīGAM ZEMNIEKAM. RūPēJAMIES PAR MūSU ZEMI!

ZāLāJIEM

   

KUKURūZAI

   

GRAUDAUGIEM

   

RAPSIM