Atpūtas iela 1, Carnikava, Latvija, LV-2163

KUKURŪZAS SĒKLAS

Deutsche Saatveredelung AG jeb DSV ir viens no vadošajiem augu selekcionāriem un sēklu izplatītājiem Vācijā ar teju 100 gadu pieredzi. DSV sēklu tirgū piedāvā pilnu servisu, krietni pārsniedzot tīru selekciju un izpēti un nodrošinot plašu ražošanu un sēklu izplatīšanu, kā arī dažādus augstvērtīgus risinājumus. 

DSV_2000px-Deutsche_Saatveredelung_Logo.svg

agaSAAT GmbH & Co KG ir 1993. gadā dibināts ģimenes uzņēmums, kas ļoti strauji kļuva par nozīmīgu kukurūzas sēklu tirgus daļu Vācijā. Ik gadu kompānija lielus līdzekļus iegulda pētījumos, selekcijas programmās un plašās testu sērijās, lai nepārtraukti tiktu attīstītas augstražīgas kukurūzas šķirnes.

PASūTI LAICīGI!

ZVANI MUMS

29895155
20258297

AMBIENT FAO 120

Ambient_kukuruza_Lacisi_2021
DSV_2000px-Deutsche_Saatveredelung_Logo.svg

AMBIENT ir visagrīnākais reģistrētais kukurūzas hibrīds. Tas ir trīskāršais hibrīds ar spēcīgu kramveida un zobveida līniju ģenētisko izcelsmi, īsu veģetāciju ar agru ziedēšanu apmēram pēc 8 nedēļām. Augums ap 2,10 m. Ļoti augsta sējai paredzēto sēklu kvalitāte.

 • vienmērīga agrīnā attīstība un laba tolerance pret aukstumu
 • ļoti augsts cietes saturs – agra ziedēšana pēc 8 nedēļām
 • sējai līdz pat jūnija divdesmitajiem datumiem

PYROXENIA FAO 130

kukuruzas seklas pyroxenia
agaSAAT logo

Piemērota vēlai sējai jau sasilušā augsnē – visu jūniju līdz pat Jāņiem. Nobriest 105-112 dienās. PYROXENIA raksturīga garena vālīte ar smalku serdeni. Lieliska sagremojamība un labs NEL iznākums padara šo hibrīdu piemērotu piensaimniecībām, kur govju barībā ir liela kukurūzas skābbarības proporcija.

 

 

JOY FAO 150

DSV_kuk_Joy
DSV_2000px-Deutsche_Saatveredelung_Logo.svg

JOY ir ļoti agrs kukurūzas hibrīds, kas apvieno agrīnumu ar ražu. Vienkāršais kramveida līniju hibrīds. Spēcīgs hibrīds, kas dažādos atšķirīgos apstākļos sevi parāda labi. Ļoti augsta sējai paredzēto sēklu kvalitāte.

 • laba attīstība pat vēsos laika apstākļos
 • platas lapas augstai barības kvalitātei
 • cietes daudzums virs vidējā

 

 

MARY JANE FAO 160

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
agaSAAT logo

Agrīns kukurūzas hibrīds ar labu ģenētiku graudu, vālīšu skābbarības un kukurūzas skābbarības iegūšanai. Vidējais augums 2,30 m. Hibrīdam ir augsta lapu un stiebru sagremojamība. Sausnas raža ap 12-13 t/ha, ar labu enerģijas un cietes saturu. Vidējais vālīšu svars 270-290 g.

 

 

 

agaGOLD FAO 190/200

kukuruzas seklas agaGOLD
agaSAAT logo

Vidēja garuma, spēcīgiem augiem, nodrošina vislabākās kvalitātes lopbarību. Pateicoties izturīgumam un spēcīgajiem augiem, agaGOLD parāda labus rezultātus pat sarežģītos augšanas apstākļos. Ļoti augstā enerģijas koncentrācija un prasībām atbilstošs ražas apjoms nodrošina lielisku kopējo ražas vērtību.

 • Izcila skābbarības kvalitāte
 • Vislabākie veselības rādītāji
 • Spēcīgi augi pat sarežģītos apstākļos

AMBITION FAO 180

Ambition_kukuruzas seklas
LG logo

Hibrīds ar ļoti strauju agrīno attīstību, kas sniegs lielas sausnas ražas (līdz 14,2 t/h) apvienojumā ar lielu ME. Hibrīds, kas izmanto visu savu potenciālu ļoti dažādos augšanas apstākļos, jo izceļas ar ļoti augstu toleranci pret stresiem.

AROUND FAO 220

novum_maza
agaSAAT logo

AROUND ir masīvs un enerģijas bagāts hibrīds. Ļoti augsts ražas potenciāls skābbarībai, kas piemērots dažādiem, gan sausiem, gan aukstiem un mitriem apstākļiem. Ļoti laba augu zaļās daļas sagremojamība, kas atbilst kvalitatīvai skābbarībai.

MONSTER FAO 210/220

kukuruzas seklas monster
agaSAAT logo

Masa, masa un vēlreiz masa! MONSTER ir jaunas ģenētikas iespaidīgu izmēru, milzīgs, stabils skābbarības hibrīds. Tā apjoms un lapu pārbagātiba aizpildīs jūsu skābbarības bedri. Īpaši labā piemērotība sausiem apstākļiem nodrošina elastīgu un drošu audzēšanu, bet izturība pret slimībām garantē veselīgu augstas kvalitātes barību.

PRIVAT FAO 220/230

kukuruzas seklas privat
agaSAAT logo

PRIVAT ir viens no agaSAAT TOP hibrīdiem. Tā masīvais tips ļauj sasniegt ļoti lielas sausnas ražas. Pateicoties zaļās masas sagremojamībai, kas ir virs vidējā, un augstajam enerģijas blīvumam, PRIVAT ir ideāli piemērots kvalitatīvas skābbarības ražošanai. PRIVAT sabalansētā izturība un labā stabilitāte padara šo kukurūzu ļoti interesantu visiem audzētājiem.

LANDLORD FAO 220

kukuruzas seklas landlord
agaSAAT logo

Vidēja auguma hibrīds LANDLORD ļoti viegli piemērojas dažāda tipa augsnēm un dod stabilu graudu un skābbarības ražu. Turklāt LANDLORD ir ļoti stresnoturīgs un piemērots gan agrai, gan vēlai sējai. Tā papildu priekšrocības ir augstā noturība pret Fusarium. Pateicoties auga arhitektūrai, LANDLORD spēj uzņemt visu iespējamo gaismu.

VITALLY FAO 230

kukuruzas seklas privat
agaSAAT logo

Pateicoties milzīgajām vālītēm, jūs ievāksiet enerģijas un cietes bagātu ražu. VITALLY raksturīga augsta barības vērtiba augstiem izslaukumiem. Hibrīda graudu raža ir par 7 % lielāka kā vidēji citiem hibrīdiem. Izmantojiet šo daudzpusīgo un elastīgo hibrīdu jebkurā savā laukā. Droša izvēle!

Shiny Fao 220

kukuruzas seklas Shiny
agaSAAT logo

Rudenī SHINY ļoti ilgi saglabā sulīgi zaļo toni, kas ļauj elastīgi pielāgot ražas novākšanu. Apjomīgās lapas, gatavojot skābbarību, uz svariem parādīs lielas zaļmasas tonnas. Ļoti labā auga zaļās daļas sagremojamība (ar augstu NDF) un lielais cietes daudzums, kas būs ātri uzņemams no zobveida graudiem, SHINY padara ļoti piemērotu kvalitatīvas skābbarības iegūšanai.

eC GISELLA FAO 230

kukuruzas seklas gisella
agaSAAT logo

eC GISELLA lieliski parāda, kādas priekšrocības ir veiksmīgai ģenētikai, un apvieno augstu ražas kvalitāti ar milzīgu zaļo masu. Viena no vislabākajām ražas un kvalitātes šķirnēm 2018. gada LLU MPS „Vecauce” izmēģinājumos.

 • Kvalitativa vālīte ar masīvu pamatnes daļu
 • Ļoti liela enerģijas raža augstas kvalitātes barībai
 • Barības devām ar lielu zāles proporciju

OFFICER FAO 240

kukuruzas seklas Officer
agaSAAT logo

OFFICER pārsniedz jebkuras cerības. Elastīgais OFFICER būs vienādi izcils gan skābbarībai, gan vālītēm, kuras ir lielas, garas, ar liela izmēra graudiem. Ļoti laba auga zaļās daļas sagremojamība, augstas cietes un enerģijas raža.

PASūTI LAICīGI!

ZVANI MUMS

29895155
20258297

KODNES

REDIGO M – standarta kodne – ļoti efektīvs patogēno sēņu blokators. Satur divas aktīvās vielas: 100g/l protiokonazolu un 20g/l metalaksilu.   

MAISPROTEKTOR® – pasargā sēklas no putniem, grauzējiem un meža zvēriem, kā arī veicina augu dzīvotspēju un attīstību, stresnoturību. Nav kaitīgs bitēm. Pieejams tikai agaSAAT hibrīdiem. 

FORCE® – apstrāde pret drātstārpu pieejama tikai dažiem hibrīdiem. Par pieejamību jautāt mūsu pārdošanas speciālistiem!

Sēklas bez kodnes (bioloģiskajām saimniecībām) jāpasūta ļoti laicīgi – rudenī, parasti oktobrī.

LASāMVIELA

kukuruza zied 1900
Kukurūzas ziedēšana un kas to ietekmē

Pirms kukurūzas ziedēšanas ir vērts atsvaidzināt zināšanas par šo procesu. Īpaši tāpēc, ka apputeksnēšana ļoti ietekme ražas iznākumu. 

Labs mēslojums - labas ražas pamats

Kā augiem nodrošināt nepieciešamos mikroelementus?
Nano ELEMENT ir ideāls risinājums. 

ANAGRO - VISS SAUDZīGAM ZEMNIEKAM. RūPēJAMIES PAR MūSU ZEMI!

ZāLāJIEM

   

KUKURūZAI

   

GRAUDAUGIEM

   

RAPSIM