Viestura pr. 41, Rīga, LV-1005

KUKURŪZAS SĒKLAS

agaSAAT GmbH & Co KG ir 1993. gadā dibināts ģimenes uzņēmums, kas ļoti strauji kļuva par nozīmīgu kukurūzas sēklu tirgus daļu Vācijā. Ik gadu kompānija lielus līdzekļus iegulda pētījumos, selekcijas programmās un plašās testu sērijās, lai nepārtraukti attīstītu augstražīgas kukurūzas šķirnes.

Limagrain ir ceturtais lielākais sēklu uzņēmums pasaulē. Tā ir starptautiska grupa, lauksaimnieku dibināts un pārvaldīts lauksaimniecības kooperatīvs. Specializēšanās tikai uz sēklām ietver pētniecību un izstrādi, ražošanu un izplatīšanu, kā arī klimatiskajiem apstākļiem pielāgotu produktu un pakalpojumu sniegšanu.

limagrain

PASūTI LAICīGI!

ZVANI MUMS

20258297, 26432977, 27798935

PYROXENIA
PYROXENIA

FAO 130

agaGOLD
agaGOLD

FAO 200

GISELLA
GISELLA

FAO 230

VARSOVIA
VARSOVIA

FAO 250

ARTURO
ARTURO

FAO 210

MARY JANE
MARY JANE

FAO 170

MONSTER
MONSTER

FAO 210/220

HULK
HULK

FAO 260

KODNES

REDIGO M – standarta kodne visām sēklām – ļoti efektīvs patogēno sēņu blokators. Satur divas aktīvās vielas: 100g/l protiokonazolu un 20g/l metalaksilu.

MAISPROTEKTOR® – pasargā sēklas no putniem, grauzējiem un meža zvēriem, kā arī veicina augu dzīvotspēju un attīstību, stresnoturību. Nav kaitīgs bitēm. Pieejams tikai agaSAAT hibrīdiem.

KORIT® – kodne, kas sēklas pasargā no putniem. Pieejama tikai LG hibrīdiem.

STARCOVER PRO – trīskārša iedarbība: apstrāde ar guāra pupiņu ekstraktu, kas veido mitrumu absorbējošu pārklāju, ar amyloliquefaciens IT 45 baktērijām simbiozes veidošanai un ar Vibrance 500 FS fungicīdu, kas ir efekīvs pret Rhizoctonia un pozitīvi ietekmē sakņu veidošanos, kā arī uzlabo stresnoturību.

FORCE® – apstrāde pret drātstārpu pieejama tikai dažiem hibrīdiem. Par pieejamību jautāt mūsu pārdošanas speciālistiem!

LASāMVIELA

kukuruza zied 1900
Kukurūzas ziedēšana un kas to ietekmē

Pirms kukurūzas ziedēšanas ir vērts atsvaidzināt zināšanas par šo procesu. Īpaši tāpēc, ka apputeksnēšana ļoti ietekme ražas iznākumu. 

Labs mēslojums - labas ražas pamats

Kā augiem nodrošināt nepieciešamos mikroelementus?
Nano ELEMENT ir ideāls risinājums. 

ANAGRO - VISS SAUDZīGAM ZEMNIEKAM. RūPēJAMIES PAR MūSU ZEMI!

ZāLāJIEM

   

KUKURūZAI

   

GRAUDAUGIEM

   

RAPSIM