Atpūtas iela 1, Carnikava, Latvija, LV-2163

KUKURŪZAS SĒKLAS

agaSAAT GmbH & Co KG ir 1993. gadā dibināts ģimenes uzņēmums, kas ļoti strauji kļuva par nozīmīgu kukurūzas sēklu tirgus daļu Vācijā. Ik gadu kompānija lielus līdzekļus iegulda pētījumos, selekcijas programmās un plašās testu sērijās, lai nepārtraukti attīstītu augstražīgas kukurūzas šķirnes.

Deutsche Saatveredelung AG jeb DSV ir viens no vadošajiem augu selekcionāriem un sēklu izplatītājiem Vācijā ar teju 100 gadu pieredzi. DSV sēklu tirgū piedāvā pilnu servisu, krietni pārsniedzot tīru selekciju un izpēti un nodrošinot plašu ražošanu un sēklu izplatīšanu, kā arī dažādus augstvērtīgus risinājumus. 

DSV_2000px-Deutsche_Saatveredelung_Logo.svg

PASūTI LAICīGI!

ZVANI MUMS

20258297, 26432977, 27798935

AMBIENT
AMBIENT

FAO 120

agaGOLD
agaGOLD

IZPĀRDOTS!

VITALLY
VITALLY

IZPĀRDOTS!

PYROXENIA
PYROXENIA

FAO 130

MONSTER
MONSTER

IZPĀRDOTS!

GISELLA
GISELLA

IZPĀRDOTA!

MARY JANE
MARY JANE

FAO 170

FORTERRO
FORTERRO

FAO 220

KODNES

REDIGO M – standarta kodne visām sēklām – ļoti efektīvs patogēno sēņu blokators. Satur divas aktīvās vielas: 100g/l protiokonazolu un 20g/l metalaksilu.   

MAISPROTEKTOR® – pasargā sēklas no putniem, grauzējiem un meža zvēriem, kā arī veicina augu dzīvotspēju un attīstību, stresnoturību. Nav kaitīgs bitēm. Pieejams tikai agaSAAT hibrīdiem. 

FORCE® – apstrāde pret drātstārpu pieejama tikai dažiem hibrīdiem. Par pieejamību jautāt mūsu pārdošanas speciālistiem! Rezervācija jāveic līdz novembra beigām.

LASāMVIELA

kukuruza zied 1900
Kukurūzas ziedēšana un kas to ietekmē

Pirms kukurūzas ziedēšanas ir vērts atsvaidzināt zināšanas par šo procesu. Īpaši tāpēc, ka apputeksnēšana ļoti ietekme ražas iznākumu. 

Labs mēslojums - labas ražas pamats

Kā augiem nodrošināt nepieciešamos mikroelementus?
Nano ELEMENT ir ideāls risinājums. 

ANAGRO - VISS SAUDZīGAM ZEMNIEKAM. RūPēJAMIES PAR MūSU ZEMI!

ZāLāJIEM

   

KUKURūZAI

   

GRAUDAUGIEM

   

RAPSIM