Viestura pr. 41, Rīga, LV-1005
KAS MĒS ESAM?
SIA ANAGRO IR Latvijas uzņēmums, kurš darbojas lopkopības un augkopības nozarēs.
Balstoties uz savām profesionālajām zināšanām un daudzu gadu pieredzi, esam izveidojuši produktu grozu, kas piemērots Latvijas tirgum, mūsu ražošanas situācijai un pārliecībai.
Anna Prohorova,  SIA AnAgro VADĪTĀJA
Play Video

Latvijas zemniekiem es gribētu novēlēt būt radošiem! Strādāt tā, lai mēs ietu uz priekšu ar integrēto lauksaimniecību, lai mēs būtu vairāk draugos ar vidi. Darīsim to visu tā, lai mēs nekaitētu otram un videi, un lai mūsu mazbērniem pēc simts gadiem Latvija būtu tikpat skaista, un vēl skaistāka kā šinī brīdī.

mūsu misija

AnAgro mērķis ir veicināt Latvijas un Eiropas zemniekus domāt un audzēt lauksaimniecības produktus ar mazāku resursu patēriņu, strādāt ekonomiski efektīvi, vienlaikus iegūstot augstas ražas. Mūsu lauki, vide un saražotā veselīgā pārtika ir mūsu bērnu un cilvēces nākotne!

KAS Mums rūp

Lai zemnieks strādātu efektīvi, lietojot jaunākās lauksaimniecības tehnoloģijas un pilnībā izmantojot  pieejamos resursus, tādējādi samazinot kaitējumu apkārtējai videi un attīstot savu saimniecību ilgtermiņā.

0
Semināri

Desmit gadu laikā esam dalījušies ar zināšanām vairākos semināros Latvijā un Igaunijā. Pēdējos divus gadus seminārus esam pārcēluši digitālajā telpā, tiekoties vebināros.

0
Izstādes

Kopš kompānijas dibināšanas piedalāmies Rāmavas izstāžu kompleksa organizētajās izstādēs, kā arī vairākas reizes esam braukuši uz Lietuvas “Ką pasėsi…” un lielo Agrovīziju.

0
Izmēģinājumi

Mūsu pieredzē ir sakrāti 24 izmēģinājumi par kukurūzas hibrīdu vai maisījumu potenciālu, par mēslošanas līdzekļu iedarbību uz dažādām kultūrām.

Mums ir cieša sadarbība ar zinātniskajām iestādēm un pētījumu grupām, kas veic praktiskos izmēģinājumus Latvijā, Ukrainā, Lietuvā, Vācijā un Anglijā.

sadarbības partneri

Klientu atsauksmes

mūsu vēsture
2011. gada februāris

SIA AnAgro dibināšana

2011. gada februāris

Kopš kompānijas dibināšanas AnAgro izplata pasaulē plaši pazīstamā ieraugu ražotāja Chr. Hansen produkciju

2011. gada marts

Ar Vācijas kompāniju Zill GmbH&Co. KG, augstas kvalitātes plēvju, sietu u.c. sintētisko pārklāju ražotāju, sadarbojamies kopš paša darbības sākuma

2012. gada janvāris

Kā pirmie Latvijā uzsākam mēslu kompostētāju tirgošanu, pārstāvot Lielbritānijas kompāniju Envirosystems UK Ltd.

2015. gada februāris

Tiek pabeigta reģistrācija un tirgū ienāk inovatīvais mikroelementu mēslošanas līdzeklis Nano ELEMENT. Sadarbība ar Mineralis Ukraine ir ļoti cieša un turpmākajos gados seko vēl 20 produktu reģistrācija un palaišana tirgū.

2015. gada maijs

Intensīvi uzsākam sadarbibu ar Igaunijas kompāniju Ingle un importējam ļoti pieprasītos skābbarības un graudu konservantus.

2016. gada jūnijs

Mēslošanas līdzekļu un mēslu kompostēšanas līdzekļu eksportam tiek uzsākta sadarbība ar Lietuvas kompāniju Aminagra.

2018. gada maijs

Sākas abpusēja sadarbība ar lielāko Igaunijas zālāju sēklu ražotāju, ģimenes uzņēmumu Older Group.

2018. gada septembris

AnAgro dibina ikgadēju konkursu kukurūzas audzētājiem – “Kuram ir vislielākā vālīte?”