Viestura pr. 41, Rīga, LV-1005

Mikrobioloģiskie preparāti

Mikroorganismus saturošs preparāts Bio ELEMENT augsnes un ražas uzlabošanai

BIO element

Bio ELEMENT ir šķidrs dzīvu baktēriju mēslojums, kas piesaista augsnē esošā mēslojuma NPK, stimulējot augu veselību un attistibu, īpaši labvēlīgi ietekmējot sakņu sistēmu. Ar Bio ELEMENT mēs stiprinām augus un augsnes mikrofloru, tam piemīt fungicīdas īpašības un, galvenais, Bio ELEMENT dod lielākas ražas un ļauj samazināt slāpekļa un ķīmiskā fungicīda devas.

Sastāvs:

  • Azotobacter chroococcum – piesaista slāpekli
  • Bacillus megaterium – piesaista fosforu
  • Bacillus subtilis – piesaista kāliju

Priekšrocības:

  • Atļauts lietot biologiskajā lauksaimniecībā
  • Atjauno augsnes dabisko mikrofloru 
  • Sekmē dīgšanu, nodrošinot N augiem uzņemamā formā 
  • Ilgstoša antibakteriāla un pretsēnīšu iedarbība
  • Samazina nitrātu un smago metālu daudzumu augos

Slāpekli fiksējošie mikroorganismi ir baktēriju grupa, kurai ir fermentu sistēmas, kas spēj katalizēt gaisa molekulārā slāpekļa fiksāciju augos pieejamos savienojumos, tādējādi palielinot augsnes auglību. Šīs baktērijas sintezē arī dažas bioloģiski aktīvas vielas, ieskaitot dažus fitohormonus, piemēram, auksīnus, tādējādi ir augu augšanas un attīstības bioloģiskais stimulators.

Fosforu mobilizējošie mikroorganismi ir mikroorganismi, kas spēj pārvērst grūti sasniedzamus fosfora savienojumus augiem pieejamā formā. Bacillus megaterium baktērijas, atrodoties augsnē, noārda organiskās vielas un atbrīvo tajās esošo fosforu, pārvēršot to šķīstošos fosforskābes sāļos. Rezultātā izveidotie fosforskābes savienojumi kļūst pieejami augu asimilācijai.

Kāliju mobilizējoši un biofungicīdie mikroorganismi Bacillus subtilis ļauj augam iegūt kāliju no slikti šķīstošiem savienojumiem augsnē. Šīm baktērijām piemit antagonistiskas īpašības pret fitopatogēniem, Izdalot augsnē antibiotikas un specifiskus fermentus, kas iznīcina sēnīšu struktūru, tāpēc tām ir biofungicīda iedarbība. 

LASāMVIELA

govis ed ziema n
BioLoks Katrā fermā un kad tas STRĀDĀ MŪSU LABĀ

Sistemātiski lietojot Slurry bugs baktērijas, mēslu krātuve veidojas mēsli ar uzlabotu pH līmeni. Ar tiem radīta līdzsvarota augsne un zāle, un veselākas govis.

Labs mēslojums - labas ražas pamats

Kā augiem nodrošināt nepieciešamos mikroelementus?
Nano ELEMENT ir ideāls risinājums. 

ANAGRO - VISS SAUDZīGAM ZEMNIEKAM. RūPēJAMIES PAR MūSU ZEMI!

ZāLāJIEM

   

KUKURūZAI

   

GRAUDAUGIEM

   

RAPSIM